VZOREK
−50 %
E9
e9-logo-HP

VZOREK Hit Short2.3 Women's

Moderní dámské lezecké kraťasy komfortního střihu, vyrobeny z  kombinace přírodních vláken. Vyrobeny 100% v Itálii s ohledem na ochranu životního prostředí.
Zobrazit celý popis
Barva: Kingfisher
2 090 
Sleva 50 %
Cena:
1 045 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 8059602582331X

Popis produktu

Moderní dámské lezecké kraťasy HIT 2.3 SHORT  jsou vyrobeny ze strečové tkaniny z 63% lyocellu, 25% organické bavlny, 10% organického lnu a 2% elastanu. Kraťasy jsou velice komfortní, mají široký elastický pás bez zapínání, který je z potisknuté látky. V pase je samostatný kanálek se šňůrkou na stahování a kraťasy nemají kapsy. Jsou vyrobeny 100% v Itálii s minimálním znečištěním životního prostředí a s důrazem na extravagantní provedení, unikátní design a komfort při lezení.

Extravagance a unikátní design

  • E9 je první značka zabývající se módou pro lezce
  • Unikátní design – oblečení je uměleckým projevem jeho tvůrců
  • Jedinečné barvy speciálně vyvinuty a namíchány v E9
  • Stylové potisky s lezeckou tematikou

Od lezců pro lezce

Značka E9 byla založena v roce 1998 bývalým mistrem světa v boulderingu - Maurem Calibanim. Extravagantní a unikátní kousky oblečení byly uměleckým projevem Maurovy kreativní energie. Inspiraci pro svou tvorbu čerpal především při lezení na pískovcových skalách v okolí jeho domova. E9 výrazně ovlivnila lezeckou módu a stala se inspirací i pro mnoho dalších výrobců lezeckého oblečení. Hlavními myšlenkami Maura i značky E9 jsou kreativita, svoboda a odvaha

Ekologie

Oblečení E9 pořád patří mezi to nejprodávanější, a proto cítí jeho tvůrci velkou odpovědnost vůči přírodě a planetě. Hlavními hodnotami jsou kvalita, udržitelnost životního prostředí, obnova a rozvoj lokálního výrobního řetězce.

  • 100% vyrobeno v Itálii – důraz na kvalitu a podporu lokálního průmyslu
  • Přístup 0 km – téměř všechny výrobní procesy se odehrávají v okruhu 30 km od samotné firmy – minimalizace znečištění z převozu zboží
  • Organická produkce – E9 pro svoji produkci používá výlučně organicky vyprodukované suroviny
  • Žádné plastové obaly – E9 balí hotové produkty bez použití plastových obalů 
  • E9 je členem EOCA European Outdoor Conservation Association – charitativní organizace na podporu projektů, zaměřených na ochranu a obnovu životního prostředí.

100% Made in Italy

E9 si vždy zakládala na domácí produkci “Made in Italy”. Veškeré výrobní procesy probíhají přímo v Itálii, v zemi módy. Pro E9 domácí výroba znamená možnost vybrat si ty nejkvalitnější materiály a využít italskou kreativitu v kombinaci s neustálými inovacemi, aby byly zajištěny exkluzivní a unikátní produkty.

Organická bavlna

Lepší pro lidi, lepší pro planetu. E9 používá ve svých produktech jenom organickou bavlnu, která je pěstována metodami šetrnými k životnímu prostředí, tedy s menší spotřebou vody, bez pesticidů a chemických hnojiv. Tyhle metody podporují biodiverzitu a taky chrání farmáře před nezdravými chemikáliemi.

Organický len

E9 používá kromě organické bavlny také organický len. Len je velice komfortní přírodní materiál, jehož pěstování má jen minimální vliv na životní prostředí. Organický len je pěstován metodami šetrnými k životnímu prostředí, tedy s menší spotřebou vody, bez pesticidů a chemických hnojiv. Tyhle metody podporují biodiverzitu a taky chrání farmáře před nezdravými chemikáliemi.

Modal - Lyocell

Jedná se o přírodní vlákna, vyrobená přímo z dříví stromů. Jsou 100% biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Proces jejich výroby je šetrný k životnímu prostředí a tyto přírodní materiály jsou velice komfortní, šetrné k pokožce, nekrčí se a barvy zůstávají jasné i po mnoha praních. Revoluční objev oděvního průmyslu. Tyto materiály jsou velice lehké a zároveň odolné, strečové, prodyšné a taktéž ekologické. Ekologická, stylová a odolná volba pro oblečení.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky E9 jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu nebo vrácení peněz

Co je to "vzorek"?

Co je to "vzorek"?

Produkty, které mají v názvu napsáno VZOREK nebo jsou označeny štítkem "Vzorek", pocházejí ze vzorkové kolekce. Tyto produkty slouží pro účely prezentace nových kolekcí. Byly vystaveny v našem showroomu nebo použity při natáčení produktových videí. Jsou v perfektním stavu, ale může se stát, že se v drobných detailech liší od sériově vyráběných kusů (např. barva zipu, odstín barvy apod.) Proto máte jedinečnou možnost pořídit si tyto špičkové kousky za minimální ceny. Produkty máme většinou skladem jen po jednom kusu a velikosti.

Parametry

Ostatní
Pohlaví:
Dámské

O značce

E9 je lezecká značka z Itálie, která vyrábí extravagantní a unikátní kousky se silným důrazem na ekologii a udržitelnost jejich produkce.