Epic Touring Pant Women's

Velmi pevné a funkční dámské kalhoty pro aktivní horské využití na podzim a v zimě.
Zobrazit celý popis
ME-006506_Epic_Pant_Me-01004_Black_Front
Barva: Black
5 290 
Sleva 30 %
Cena:
3 703 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 5024982764601

Popis produktu

W's Epic Touring Pant

Dámské kalhoty Mountain Equipment Epic Touring mají inovativní hybridní konstrukci s WINDSTOPPER v kombinaci s Exolite II. Jsou skvělou softshellovou volbou se zesílenými kotníky proti hranám maček do zimních podmínek.

Garance spokojenosti

Mountain Equipment

Britská značka Mountain Equipment je již mnoho let vnímána jako špičkový výrobce outdoorového vybavení pro ty nejodvážnější horolezecké i polární výpravy. Do její kolekce patří zejména oblečení (muži a ženy), kde nabízí široký sortiment od funkčních triček až po expediční péřové bundy. Právě ve výrobě péřových bund a péřových spacáků se značka Mountain Equipment řadí mezi absolutní špičku. Mountain Equipment je hlavním vývojovým partnerem výrobce membrán GORE-TEX®. V posledních letech zařadili do nabídky i horolezecké batohy nebo karimatky.

Půl století horolezectví a expedic

Značka Mountain Equipment vznikla v roce 1961 byla a je součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy či póly naší planety. Zakládá si na precizních materiálech i zpracování a neustále hledá nové výrobní technologie i  moderní přístupy k vývoji.

Naši horolezci z Čech a Slovenska

Mountain Equipment podporuje přední české a slovenské alpinisty, mezi které patří Peter Hámor, Miška Izakovičová, Ondrej Húserka a Martin Krasňanský. Značka je také partnerem projektu Sokolíci od Českého horolezeckého svazu.

Pozáruční servis

Mountain Equipment si zakládá na rychlém a spolehlivém servisu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a zboží nám zaslat do Zlína nebo předat svému prodejci. My se postaráme o zbytek ve specializovaném servisním středisku v Mnichově.

Parametry

Ostatní
Pohlaví:
Dámské