−40 %
Ortovox
ortovox

All Mountain Quarter Socks Men's

Teplé, bezešvé, nízké funkční pánské ponožky, stvořeny pro náročné dny v horách. Spolehlivě tě ochrání před chladem a udrží tvoje nohy v pohodlí a teple.

Zobrazit celý popis
54961-99701-ALL_MOUNTAIN_QUARTER_SOCKS_M_multicolor-B-01
Barva: Multicolour
549 
Sleva 40 %
Cena:
329 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 4251877707004

Popis produktu

Nízke pánské ponožky ALL MOUNTAIN QUARTER SOCKS nejen že drží tvé nohy v teple, ale taky skvěle odvádí vlhkost. Vysoký komfort jim dodává také Merino vlna, technologie bezešvého pletení a speciální struktura úpletu. Díky tomu nemají žádné švy, které by tlačili v botách. To vše ti skvěle poslouží během náročných výstupů ve vysokých horách. 

Speciální pletení, každá zóna plní svůj účel

Ponožky jsou vyrobeny bezešvou technologií pletení, to znamená že jsou pleteny do kruhu, díky čemuž nemají žádné švy, které by tě v botách tlačily. Na ponožkách nalezneš zóny s různým typem úpletu, přičemž každá zóna, ať už na chodidle nebo holeni nabídne to, co nejvíce potřebuješ:

  • Špičky s plochými švy - pro eliminaci puchýřů.
  • Vyztužená pata a špička - pro lepší komfort a delší životnost.
  • 360° pás kolem klenby chodidla s výbornou prodyšností a odvodem vlhkosti.
  • Ponožka je ergonomicky tvarovaná na levou a pravou nohu zvlášť.
  • Podpora kotníku a klenby, díky čemuž se ponožka nekrčí a nesjíždí.
  • Komfortní elastická manžeta proti sjíždění ponožky.

Komfort díky Merino vlně

Obzvláště jemná merino vlna o tloušťce 21,5 mikronů je příjemná na pokožce a činí ponožky elastickými a stabilními. Zejména na vícedenních túrách s přenocováním na chatách se projeví vlastnosti merino vlny, která přirozeně reguluje teplotu a vlhkost, rychle schne a neutralizuje nepříjemné pachy.

Nejkvalitnější Merino vlna

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP). 

  • ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.
  • Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX.

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy, a je velmi snadné se o ni starat.

Na všechna horská dobrodružství

Pohodlná manžeta, ergonomický střih a podpora kotníku a klenby zajišťují pohodlné nošení i v těžkých turistických nebo alpinistických botách. Polstrovaná oblast paty a špičky činí ponožku odolnou a absorbuje malé nárazy při chůzi do kopce a z kopce. V neposlední řadě moderní a veselý design dělá z ALL MOUNTAIN QUARTER SOCKS ideálního společníka pro náročné a dlouhé horské a vysokohorské túry v chladných dnech.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Parametry

Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,042 kg
Ostatní
Pohlaví:
Pánské

Vhodnost pro aktivity

Sportovní lezení Lezení na umělých stěnách či skalkách nebo vícedélkové lezení zajištěných cest.
Via Ferrata Ocelovými lany, kramlemi nebo žebříky ajištěná cesta v jinak nepřístupném horském či skalním terénu.
Alpinismus Horolezectví v zimních (ale i letních) podmínkách náročné na zkušenosti i vybavení. Patří sem vícedélkové lezení nezajištěných horských cest, mixové lezení, ledy a drytool.
Vysokohorská turistika Turistika v horském terénu spojená s nutnou znalostí pohybu v ledovcovém terénu. Bez náročných lezeckých úseků.
Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.
Trail running Běhání po horách nebo obtížný běh v náročném horském terénu s vysokým převýšením.
MTB

O značce

ORTOVOX je německá značka prémiového outdoorového oblečení a vybavení, která klade důraz především na bezpečnost při pohybu v horách a odpovědnost vůči přírodě i lidem.