−50 %
Ortovox
ortovox

210 Supersoft Zip Neck Men's

Výjimečně jemné a velice teplé pánské funkční triko s krátkým zipem u krku. Vyrobeno z unikátních materiálů pro ještě větší komfort během dlouhých dnů na lyžích.

Zobrazit celý popis
85402_90201_210_SUPERSOFT_ZIP_NECK_M-K2122-d0-HiRes
Barva: Black Raven
3 290 
Sleva 50 %
Cena:
1 645 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 4251422588140

Popis produktu

210 Supersoft Zip Neck

Termoprádlo 210 MERINO SUPERSOFT kombinuje schopnosti nejkvalitnější tasmánské Merino vlny jako regulace teploty a vlhkosti na vnější straně, s udržitelným materiálem TENCELTM MODAL na straně vnitřní. Tencel zabezpečuje, že prádlo je velice jemné, příjemné na kůži a neškrábe. Termoprádlo má navíc stylový design, takže se v něm budeš cítit opravdu skvěle.

 • Tasmánská Merino vlna na vnější straně (43 %).
 • Materiál TencelTM MODAL na vnitřní straně (46 %) - vlákna vyrobené z regenerované celulózy.
 • Polyamid (12 %).
 • Plošná hmotnost úpletu 210 g/m2.
 • Skvěle reguluje vlhkost.
 • Odolné, s dlouhou životností.
 • Velmi pohodlný materiál.
 • Unikátní, ekologicky vyráběná vlákna v Evropě.

Pletené pro maximální komfort

Materiál TencelTM MODAL dodává termoprádlu 210 MERINO SUPERSOFT výjimečný pocit komfortu. Materiál je extrémně jemný, dobře absorbuje a reguluje vlhkost kromě toho je i velice odolný a má dlouhou životnost. Je vyroben z přírodních vláken z regenerované celulózy, která se získává z kůry stromů. Ortovox klade důraz na to, aby veškeré materiály byli získány z udržitelného zemědělství a aby jejich výroba byla ekologicky nezávadná.

Nejkvalitnější Merino vlna

ORTOVOX na veškeré spodní prádlo používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje jen zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Délka všech použitých vláken je minimálně 6 cm, což není při výrobě vlněného prádla standardem. Čím delší vlákna, tím pevnější příze lze získat. To zamezuje vzniku dírek při opotřebení materiálu. Kvalita vláken se určuje především jeho délkou, jemností a stejným průměrem jednotlivých vláken.

ORTOVOX má také náročná kritéria na samotný chov ovcí, který výrazně ovlivňuje kvalitu jejích vlny. Aby byla splněna, ORTOVOX kupuje vlnu pouze z několika vybraných farem, které podléhají pravidelné kontrole. ORTOVOX kontroluje 64 různých kritérií kvality, které musí každá farma splňovat. Díky tomu je vlna použitá v prádle ORTOVOX pouze té nejvyšší kvality.

 • Vlna je velmi komfortní.
 • Neutralizuje zápach (má antibakteriální účinek).
 • Má velký termoregulační rozsah.
 • Absorbuje vlhkost do své vnitřní struktury a na povrchu zůstává suchá.
 • Nenáročná údržba.
 • Příjemná na dotek.
 • Má dlouhou životnost.

Tasmánský ostrov

Tasmánie je ostrov na jih od Austrálie a je vzdálen pouhých 2.500 km od Antarktidy. Podnebí je chladné s bohatými srážkami a s výživnou pastvou pro ovce. Ostrov je přísně střežený proti nemocem ovcí. Díky tomu je Tasmánie nejvhodnější lokalita na zemi pro chov Merino ovcí a už více než 150 let se tu produkuje ta nejkvalitnější vlna na světě.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Pro náročné

Řada termoprádla 210 MERINO SUPERSOFT je tedy ekologicky udržitelná, velice teplá, komfortní a díky svému hladkému povrchu také odolná a má dobrou životnost. V tomhle prádle si snadno poradíš i při těch nejnáročnějších sjezdech. Díky skvělým vlastnostem merino vlny a tencelu, zejména schopnosti regulace vlhkosti, se v něm vždy budeš cítit příjemně.

Parametry

Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,26 kg
Ostatní
Pohlaví:
Pánské

O značce

ORTOVOX je německá značka prémiového outdoorového oblečení a vybavení, která klade důraz především na bezpečnost při pohybu v horách a odpovědnost vůči přírodě i lidem.