−35 %
Ortovox
ortovox

Wonderwool Pro Beanie

Jednoduchá a pohodlná čepice uplého střihu vyrobena z Merino vlny. Ideální pro mrazivé dny strávené v údolí.
Zobrazit celý popis
67782_33301_WONDERWOOL_PRO_BEANIE-K2122--HiRes
Barva: Dark Wine
1 290 
Sleva 35 %
Cena:
839 
EAN: 4251422578158
Nedostupné

Popis produktu

Jednoduchá a pohodlná čepice uplého střihu vyrobena z Merino vlny. Ideální pro mrazivé dny strávené v údolí.

Čepici WONDERWOOL PRO BEANIE si můžeš vzít jak do hor tak na každodenní nošení do města. Její tlumené barvy a uplý střih zabezpečí, že ji jednoduše sladíš s jakýmkoliv outfitem, nejen na lyže. Díky Merino vlně tě udrží v teple a pohodlí i v mrazivých zimních podmínkách. 

Jemná merino vlna pro optimální pohodlí 

Vnější materiál na čepici ORTOVOX WONDERWOOL PRO BEANIE tvoří 100% Merino vlna, která výborně reguluje teplotu, odvádí vlhkost a má antibakteriální účinky. Díky tomu ti na hlavu nebude ani zima ani horko a navíc zůstaneš v suchu i při náročné fyzické aktivitě. 

Vlastnosti Merino vlny:  

  • Dokáže přirozeně regulovat vlhkost a tělesnou teplotu. 
  • Je 100% šetrná k životnímu prostředí a je ekologicky udržitelná. 
  • Má antibakteriální vlastnosti díky čemuž dokáže neutralizovat pachy. 
  • Je měkká, neškrábe a je pohodlná při nošení. 

Osvědčená vlna a nové technologie 

Podšívka čepice je vyrobená z hybridního materiálu MERINO FLEECE LIGHT GRID, což je lehká směs přírodních a technických vláken pletených ve struktuře kanálků, které jsou příjemné na omak a dokáží efektivně regulovat teplotu. Pletená konstrukce čepice zároveň umožňuje optimální prodyšnost během výstupů i ochranu před ostrým větrem. 

Nejkvalitnější Merino vlna 

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP).   

  • ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty. 
  • Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX. 

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy, a je velmi snadné se o ni starat. 

Nekompromisní dvouletá záruka 

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.