Supercouloir Glove

Nejoblíbenější model rukavic pro horolezce. S vložkami z membrány GORE-TEX® do velmi chladných podmínek s vysokou odolností v oděru. Ideální do zimních extrémních aktivit.
Zobrazit celý popis
ME-005656_Super_Couloir_Gauntlet_Me-01054_ShadowBlack
Barva: Shadow/Black
4 290 
Sleva 50 %
Cena:
2 145 
EAN: 5053817105807

Popis produktu

Nejoblíbenější model rukavic pro horolezce. S vložkami z membrány GORE-TEX® do velmi chladných podmínek s vysokou odolností v oděru. Ideální do zimních extrémních aktivit.

Supercouloir Glove

Se špičkovou voděodolnou membránou GORE-TEX® máš jistotu tepla a sucha i v těch nejdrsnějších zimních podmínkách které tě potkají při tvých výstupech. Oblast dlaně a palce je ušitá z kozí kůže prvotřídní kvality od značky Pittards® Armortan®, která se vyznačuje svou vysokou odolností v oděru a dlouhou životností. Tvar rukavic je navržen pro perfektní úchop cepínů, takže je rozhodně vezmeš na ledy i mixové lezení. Bude ti v nich teplo a skvěle se ti v nich bude i lézt. Mají skvělou citlivost a jednoduše v nich zavrtáš i šroub do ledu.

  • Svrchní velmi robustní a strečový softshell EXOLITE s plošnou hmotnosti 210 g/m2.
  • Vnější vložky z membrány GORE-TEX®. Odolná vůči vodě i větru.
  • Na namáhaných místech v oblasti dlaně a opačné straně rukavice je kozí kůže Pittards® Armortan® pro tu nejvyšší odolnost v oděru.
  • Lezecký střih pro skvělý úchop cepínů.
  • Příjemná syntetická stélka v opačné straně ruky.
  • Stélka dlaně z materiálu micro fleece, slouží také jako tepelná izolace.
  • Stahování na suchý zip kolem zápěstí, zamezí nasypání sněhu do rukavice.
  • Měkká kůže na palci pro otírání nosu bez podráždění kůže.
  • Poutka na prostředníčku pro zavěšení na karabinu. Rukavice tak budou viset vstupem dolů, takže ti do nich nenapadá sníh.
  • Poutka kolem zápěstí, aby ti rukavice nespadla do údolí.

Nepromokavé horolezecké rukavice GORE-TEX®

Jedna z několika vrstev, ze kterých se rukavice skládá, je porézní membrána GORE-TEX®, která je všeobecně známá svými výbornými voděodolnými vlastnostmi a velmi dobrou prodyšností. U horolezeckých rukavic, kde se při výstupu pomocí cepínu často dotýkáš sněhu a ledu, se jedná o velmi důležitou vlastnost. Mokré rukavice mohou znamenat konec tvého výstupu nebo ho přinejmenším znepříjemní. A tomu lze předejít použitím rukavic SUPER COULOIR GLOVE.

Odolnosti v oděru, kolik jen potřebuješ

Oblast dlaně i vnější část rukavice je potažená prvotřídní kozí kůží Pittards® Armortan®, která se stará o perfektní odolnost v oděru. Zbytek rukavice je ušit z robustního softshell materiálu EXOLITE plošné hmotnosti 210 g/m2. Kombinací všech těchto exkluzivních materiálů získáváš téměř dokonalou ochranu rukou do mrazivých a náročných podmínek, které my horolezci tak rádi vyhledáváme.

Oblíbené rukavice světoznámého lezce Dave MacLeod

Rukavice SUPER COULOIR GLOVE tvoří spolu s lehčím softshell modelem DIREKT GLOVE nepřekonatelnou dvojici, kterou si při lezení oblíbil zkušený skotský lezec Dave MacLeod. Pokud je velmi tvrdá podmínka, sněhové splazy a mráz, dokáže v nich lézt i opravdu náročné cesty, které vyžadují perfektní cit při úchopu cepínů.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.

Pozáruční servis

Pokud si vlastním přičiněním vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.

Garance spokojenosti

Mountain Equipment

Britská značka Mountain Equipment je již mnoho let vnímána jako špičkový výrobce outdoorového vybavení pro ty nejodvážnější horolezecké i polární výpravy. Do její kolekce patří zejména oblečení (muži a ženy), kde nabízí široký sortiment od funkčních triček až po expediční péřové bundy. Právě ve výrobě péřových bund a péřových spacáků se značka Mountain Equipment řadí mezi absolutní špičku. Mountain Equipment je hlavním vývojovým partnerem výrobce membrán GORE-TEX®. V posledních letech zařadili do nabídky i horolezecké batohy nebo karimatky.

Půl století horolezectví a expedic

Značka Mountain Equipment vznikla v roce 1961 byla a je součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy či póly naší planety. Zakládá si na precizních materiálech i zpracování a neustále hledá nové výrobní technologie i  moderní přístupy k vývoji.

Naši horolezci z Čech a Slovenska

Mountain Equipment podporuje přední české a slovenské alpinisty, mezi které patří Peter HámorMiška IzakovičováOndrej Húserka a Martin Krasňanský. Značka je také partnerem projektu Sokolíci od Českého horolezeckého svazu.

Pozáruční servis

Mountain Equipment si zakládá na rychlém a spolehlivém servisu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a zboží nám zaslat do Zlína nebo předat svému prodejci. My se postaráme o zbytek ve specializovaném servisním středisku v Mnichově.