−30 %
Ortovox
ortovox

Pordoi Jacket Men's

Skialp a freeride bunda pro ty, kteří chtějí opravdový komfort, pocit sucha a výbornou prodyšnost. Kombinací prémiového softshellu od švýcarského výrobce Schoeller® a tasmánské Merino vlny na vnitřní straně získáš výjimečný produkt, který tě nepřestane překvapovat svou propracovaností.  
Zobrazit celý popis
60173-55901-PORDOI_JACKET_M_petrol_blue-B-01
Barva: Petrol Blue
14 790 
Sleva 30 %
Cena:
10 353 
EAN: 4251422576376

Popis produktu

Bunda na freetouring, freeride a skialpinismus s membránou odolnou vůči větru i dešti. Je střihově komfortní i příjemná díky Merino vlně z vnitřní strany. Pro náročné výstupy a rychlé sjezdy. 

Skialp a freeride bunda pro ty, kteří chtějí opravdový komfort, pocit sucha a výbornou prodyšnost. Kombinací prémiového softshellu od švýcarského výrobce Schoeller® a tasmánské Merino vlny na vnitřní straně získáš výjimečný produkt, který tě nepřestane překvapovat svou propracovaností.  

Vlna je příjemná a odvádí rychle vlhkost, membrána je odolná vůči vodě i větru. Při freeride si chceš užít ježdění, aniž bys musel řešit mokré oblečení nebo chlad. Na skialpinismus chceš zase prodyšnou bundu na výstup a odolnou vůči větru a vodě. ORTOVOX s tímto posláním navrhl PORDOI JACKET a opravdu se mu to povedlo. 

Membrána, která hlídá tvou tělesnou teplotu 

Jedinečná porézní membrána Schoeller® C_change™ je unikátní v tom, že dokáže přizpůsobit své póry tvé aktuální fyzické aktivitě. Pokud jdeš do kopce a začíná ti být teplo, póry membrány se roztahují (prodyšnost bundy se zvyšuje) a při ochlazení se zase zavírají. Póry tak reagují na změnu tvé tělesné teploty a přizpůsobují se. Z této strečové membrány je ušitá celá bunda a na hrudi je doplněná tradičním vlněným lodenem se zvýšenou odolností vůči větru. Co membrána nestihne odpařit, odvětráš pomocí ventilačních zipů v podpaží. 

Moderní kombinace materiálů a střihu 

Bunda ORTOVOX PORDOI JACKET kombinuje moderní syntetické materiály a přírodní osvědčenou klasiku. Kombinace komfortní  vlny, odolného polyamidu a nepromokavé membrány nabízí komplexní ochranu, kterou potřebuješ například na freeride, kde střídáš statický a dynamický pohyb v náročných podmínkách.  

Merino vlna na vnitřní straně absorbuje vlhkost do svého jádra a na povrchu je suchá, poskytuje termoregulaci a neutralizuje pachy. Celá bunda je navíc odolná vůči větru i vodě. Tradičně vyráběný vlněný loden na hrudi od firmy Steiner zvyšuje odolnost proti větru a doplňuje moderní design bundy. 

  • Přední vnitřní strana límce je opatřená vlněným panelem, který je komfortní při kontaktu s tváří. 
  • Kapuce je dvousměrně nastavitelná pomocí integrovaných šňůrek, které nijak nepřekáží a kapuce je plně kompatibilní s přilbou. 
  • Ergonomicky střižená bunda se strečovým materiálem a volným střihem tě nebude omezovat v pohybu jak při stoupání, tak při sjezdu. 
  • Rukávy mají na elastických manžetách otvory na palce a v pase je možné bundu stáhnout pomocí integrovaných šňůr s plastovým zámkem odolným vůči mrazu.  
  • V podpaží jsou větrací zipy. 
  • Kapsy jsou prostorné a vyvýšené tak, aby bylo možné je snadno otevřít i při zapnutém bederním a hrudním pásu batohu.  
  • Na rameni je kapsa na skipas. 

Nejkvalitnější Merino vlna 

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP) 

  • ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty. 
  • Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX. 

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy a je velmi snadné se o ni starat.  

Nekompromisní dvouletá záruka 

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.  

Bunda stvořená na freetouring 

Pokud máš rád skialpinismus nebo freetouring v náročných vysokohorských podmínkách tak bunda ORTOVOX PORDOI JACKET nesmí v tvé výbavě chybět. Díky své vysoké prodyšnosti a odolnosti vůči větru ti dobře poslouží i při náročných výšlapech na ty nejvyšší vrcholy. Oblíbíš si také komfortní a nastavitelnou kapuci, vlnu na vnitřní straně a panel z klasického vlněného lodenu. V teple a suchu budeš za každých podmínek. 

Parametry

Ostatní
Pohlaví:
Pánské