Nava Long Sleeve Zip T-shirt Women's

Lehké a rychleschnoucí funkční triko s dlouhým rukávem a zipem u krku. Ideální pro dlouhý horský běh v horkých letních dnech.
Zobrazit celý popis
Barva: Mykonos/Majolica
Cena:
1 590 
EAN: 5053817284502
Nedostupné

Popis produktu

Lehké a rychleschnoucí funkční triko s dlouhým rukávem a zipem u krku. Ideální pro dlouhý horský běh v horkých letních dnech.

Dámské triko s dlouhým rukávem NAVA LS WOMEN’S ZIP-T je všestranné, lehké a skvěle odvádí vlhkost. Lze ho nosit samostatně přímo na tělo s možností vyhrnutí rukávů a rozepnutí zipu během výběhu směrem nahoru. Můžeš ho ale použít i jako teplejší svrchní vrstvu přes tenký letní top, nebo naopak jako vrstvu spodní pro mrazivé ranní starty. Technologie HeiQ Fresh neutralizuje pachy a hluboký přední zip nabízí extra ventilaci.

  • Lehký materiál o plošné hmotnosti 125 g/m2 - skvěle odvádí vlhkost.
  • HeiQ Fresh - eliminuje zápachy a je šetrný k životnímu prostředí (má známku Bluesign®).
  • Úzký střih - Women’s Slim Fit.
  • Ploché švy pro pohodlné nošení přímo na pokožce.
  • Hluboký zip značky YKK® u krku - slouží k ventilaci při náročném stoupání.
  • Reflexní prvky - aby tě bylo vidět i ve tmě.

Inovativní a ekologická technologie HeiQ Fresh

HeiQ Fresh je inovativní technologie pro eliminaci zápachu a bakterií. Tahle technologie využívá sloučeniny odvozené od molekuly cukru, které přímo napadají bakterie způsobující zápach a eliminují je. Tyhle sloučeniny jsou vedlejším produktem potravinárskeho průmyslu, takže HeiQ Fresh je ekologická technologie pro eliminaci pachů v oblečení. To, že tenhle proces je šetrný k naší přírodě potvrzuje i to, že má známku Bluesign® (označení pro ekologicky udržitelnou výrobu textilu).

Udržitelnost

Použití recyklovaných materiálů odráží úsilí Mountain Equipment dodávat vysoce funkční produkty, které poskytují nejlepší možnou kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a nízké ekologické stopy.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.

Pozáruční servis

Pokud si sám vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.

Parametry

Ostatní
Pohlaví:
Dámské