−40 %
Ortovox
ortovox

Lewisham Shirt Long Sleeve Women's

Dámská košile s dlouhým rukávem z merino vlny a organické bavlny, které nabízí všechny výhody přírodních materiálů.
Zobrazit celý popis
64110_62301_LEWISHAM_SHIRT_LS_W_dark_pacific_B-01
Barva: Dark Pacific
4 390 
Sleva 40 %
Cena:
2 634 
EAN: 4251877701330

Popis produktu

Dámská košile s dlouhým rukávem z merino vlny a organické bavlny, které nabízí všechny výhody přírodních materiálů.

W's Lewisham Shirt Ls

Dámská košile s dlouhým rukávem ORTOVOX LEWISHAM SHIRT LS W nabízí díky kombinaci organické bavlny splňující požadavky Globální normy pro ekologické textilie (GOTS) a pečlivě vybrané vlny merino komfort, který dokáží zajistit jen kvalitní přírodní materiály. V ostrém horském větru jistě oceníš vysoký límeček a při náročných výstupech tě zase překvapí vysoká prodyšnost a skvělý teplotní komfort.

Tato košile tě bude provázet dlouhé roky – je velmi odolná a v namáhaných místech je navíc ještě zpevněná. Díky těmto vlastnostem ji oceníš zejména při horských i vysokohorských túrách a své uplatnění najde jistě i při náročných lezeckých výstupech.

 • 1 hrudní kapsa
 • Zpevněné části
 • Vysoká prodyšnost
 • Vysoká odolnost
 • BETA-SPUN TECHNOLOGIE OD © SÜDWOLLE GROUP
 • Hmotnost: 200 g
 • Střih: Regular Fit
 • Materiál: 55 % Bavlna (Organická bavlna) + 39 % Nová vlna (MERINO) + 6 % Polyamid
 • Vložky: 85 % polyamid + 15 % elastan

Komfort a volnost pohybu

Volně střižená dámská košile s dlouhým rukávem ORTOVOX LEWISHAM SHIRT je vyrobena z vlny merino a organické bavlny s certifikací GOTS. Díky použitému materiálu a příjemnému střihu si v horách budeš moci užívat maximum komfortu a volnosti pohybu. Při pohybu venku dále jistě oceníš unikátní termoregulační schopnosti merino vlny.

Stylová a funkční

Přesně padnoucí límeček tě v horských podmínkách vždy ochrání před sluncem i větrem. Další výhodou tohoto modelu jsou zpevněné zóny na ramenech a loktech – díky nim je košile mnohem odolnější proti oděru a opotřebení. Nezbytné drobnosti si můžeš uložit do náprsní kapsy.

Ať už jsi na hoře nebo v údolí: Když si na sebe vezmeš košili ORTOVOX LEWISHAM SHIRT LS W bude tě kousek Tasmánie provázet, ať už vykročíš kamkoliv.

Nejkvalitnější Merino vlna

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP).

 • ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.
 • Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX.

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy, a je velmi snadné se o ni starat.

Globální organická textilní norma (GOTS)

Firma ORTOVOX používá bavlnu pěstovanou dle Globální normy pro ekologické textilie (GOTS). GOTS je mezinárodně platná norma, jejíž splnění vyžaduje dodržování standardů pro zpracování i pěstování bavlny v ekologickém zemědělství. Přísné požadavky se přitom netýkají jen dopadu celého výrobního řetězce na životní prostředí, ale i etických zásad. Dle nich musí všichni zpracovatelé i zemědělci zapojení do výroby žít v určitých platových a sociálních podmínkách. Kvalita, ekologická a etická nezávadnost je ověřena nezávislou komisí, která důkladně analyzuje celý výrobní řetězec.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Parametry

Ostatní
Pohlaví:
Dámské