325 Cactus Ride 1/2

Pružné, rychlé a jednoduché sněžnice pro začátečníky nebo příležitostné turisty.
Zobrazit celý popis
TSL 325 CACTUS RIDE_1
Barva: No colour
Cena:
3 890 
EAN: 3436500413830

Popis produktu

Pružné, rychlé a jednoduché sněžnice pro začátečníky nebo příležitostné turisty.

Proč vybrat sněžnice TSL 305/325 RIDE? Jejich předností je pružnost, rychlost a jednoduchost a tím jsou jako stvořené pro začátečníky nebo příležitostné turisty. Mají všechny prvky důležité pro pohodlnou chůzi v nenáročném terénu – 3D rám, ocelové hroty, podpatěnku pro velké stoupání a praktické a snadno nastavitelné vázání.Pružné

 • 3D design rámu – jednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů „Made in French Alps“. Obsahuje 6 hrotů z nerezové oceli, které lze vyměnit. Tři hladiny kontaktu se sněhem zabezpečují plnou funkčnost sněžnice bez ohledu na druh sněhu a v traverzech budeš mít jistotu. Na tvrdém sněhu a ledu jsou v kontaktu jen ostré hroty, ale pokud jdeš po ufoukaném sněhu, začínají zabírat i vylisované příčníky a sněžnice nepodkluzují. V měkkém zabírá celá plocha sněžnice včetně obloukového okraje a neboří se, ani nepodkluzují.
 • LATERAL ADJUST – systém pro přednastavení vázání špičky podle objemu tvé obuvi. Skvěle sedí na jakýkoli typ obuvi.
 • Přednastavení podle délky chodidla je jednoduché a zabere pár vteřin.
 • COMFORT STRAP – pásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a tím zvyšoval komfort a podporu při chůzi.
 • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.
 • Přední čelist – při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii.
 • Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí prošlápnutí sněžnice druhou.
 • Nastavení velikosti vázání  s pojistkou – je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.
 • Nastavení šířky vázání – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.
 • Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku – lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.
 • Nastavení šířky – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.
 • Tlumič klepání – je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.

Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Nastavitelná podpatěnka

Podpatěnky sněžnic TSL umožňují adaptaci na jakkoli dlouhou obuv tak, aby zatížení podpatěnky bylo vždy pod patou. Podpatěnka svírá se sněžnicí uhel 12°. Patku lze snadno a pohodlně aktivovat i deaktivovat hrotem turistické hole.

Velikost

 • Velikost 305 – 55x20,5 cm, 795 g x2, 30 až 80 kg, vel. 37-45.
 • Velikost 325 – 59,5x22 cm, 885 g x2, 50 až 120 kg, vel. 39-50.