−35 %
Ortovox
ortovox

150 Cool Logo Top Women's

Pohodlné tílko z chladivého vlákna TENCEL® s přírodní merino vlnou se hodí do města i pro výkony v tom největším horku.

Zobrazit celý popis
Barva: Blush
2 090 
Sleva 35 %
Cena:
1 359 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 4251422568265
Nedostupné

Popis produktu

W's 150 Cool Logo Top

Dámské tílko ORTOVOX 150 COOL LOGO TOP, je jako dělané pro všechny letní výkonnostní aktivity v horách od skalního a horského lezení, přes horské túry, až po závody. Díky chladivým vláknům z materiálu TENCEL® ti při výkonnostních sportech na vrcholech hor nebude horko ani v těch nejparnějších letních dnech.

Chlazení i v tom největším horku

Efektivní chlazení a dlouhá výdrž: Naše řada 150 MERINO COOL pro ženy je díky vysoké odolnosti a chladivým vláknům Tencel® ideální volbou pro horké letní dny v horách.

Technologie BETA-SPUN dodává našim trikům ORTOVOX 150 COOL TOP požadovanou stabilitu. Ochranná polyamidová vrstva zajistí, aby látka byla více odolná proti oděru a protrhnutí. Tato technologie obsahuje výrobní proces, který spočívá v omotávání vláken polyamidu kolem merino vlny a eukalyptových vláken Tencel®.  Dřevěná vlákna se vyznačují schopností odvést velký objem vlhka, chladivostí a plochým povrchem, který napomáhá jejich samostatnému chlazení. Ochranná polyamidová vrstva dodává látce mimořádnou odolnost, aniž by přišla o výhody, které poskytuje vlna merino a chladící vlákna Tencel®.

Naše dámské tílko ORTOVOX 150 COOL LOGO TOP bude tvým skvělým společníkem pro horké letní dny.

Nejkvalitnější Merino vlna

ORTOVOX na veškeré oblečení používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje jen zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Délka všech použitých vláken je minimálně 6 cm, což není při výrobě vlněného prádla standardem. Čím delší vlákna, tím pevnější příze lze získat. To zamezuje vzniku dírek při opotřebení materiálu. Kvalita vláken se určuje především jeho délkou, jemností a stejným průměrem jednotlivých vláken.

ORTOVOX má také náročná kritéria na samotný chov ovcí, který výrazně ovlivňuje kvalitu jejích vlny. Aby byla splněna, ORTOVOX kupuje vlnu pouze z několika vybraných farem, které podléhají pravidelné kontrole. ORTOVOX kontroluje 64 různých kritérií kvality, které musí každá farma splňovat. Díky tomu je vlna použitá v prádle ORTOVOX pouze té nejvyšší kvality.

  • Vlna je velmi komfortní.
  • Neutralizuje zápach (má antibakteriální účinek).
  • Má velký termoregulační rozsah.
  • Absorbuje vlhkost do své vnitřní struktury a na povrchu zůstává suchá.
  • Nenáročná údržba.
  • Příjemná na dotek.
  • Má dlouhou životnost.

Tasmánský ostrov

Tasmánie je ostrov na jih od Austrálie a je vzdálen pouhých 2.500 km od Antarktidy. Podnebí je chladné s bohatými srážkami a s výživnou pastvou pro ovce. Ostrov je přísně střežený proti nemocem ovcí. Díky tomu je Tasmánie nejvhodnější lokalita na zemi pro chov Merino ovcí a už více než 150 let se tu produkuje ta nejkvalitnější vlna na světě.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev nebo vnější žmolkování, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Pro maximální komfort

Tílko ORTOVOX 150 COOL LOGO TOP oceníš při horkých letních dnech.  Je jako dělané pro všechny letní výkonnostní aktivity v horách od skalního a horského lezení, přes horské túry, až po závody. Stejně tak nezklame při každodenní nošení ve městě.

Parametry

Ostatní
Pohlaví:
Dámské